Ārzemju studenti palīdz veidot internacionālu vidi RTU

20. novembris, 2009

Latvijas proklamēšanas dienai veltītās ārzemju studentu pieņemšanas laikā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) prorektors profesors Uldis Sukovskis atzina: «Internacionalizācija ir viens no Rīgas Tehniskās universitātes stratēģiskajiem mērķiem, tāpēc šis notikums universitātei ir ļoti nozīmīgs – ārzemju studentu klātesamība palīdz paaugstināt universitātes konkurētspēju un ir būtiska internacionālas vides veidošanā.»

20.11.2009.  Skatīt galeriju

asd_pienemsana.jpg Pieņemšanā, ko Ārzemju studentu departaments un Starptautisko unsabiedrisko attiecību departaments rīkoja 19. novembrī, pulcējās ap 50ārzemju studentu. Pieņemšanas laikā īsu ieskatu Latvijas Republikasvēsturē sniedza Latvijas Universitātes asociētais profesors ViktorsFreibergs.

Ārzemju studentiem tika demonstrēti fragmenti no režisora Rolanda Kalniņa filmām «Piejūras klimats» un «Četri balti krekli».

Pieņemšana bija viena no Eiropas Komisijas finansētā projekta«Latvija – vienlīdzība dažādībā IV» (LED IV) apakšprojekta«Informēšanas kampaņa par pret-diskriminācijas jautājumiem ārzemjustudentiem «Tolerances veicināšana Latvijā»» aktivitātēm.

RTU Informācijas centrs

20. novembris, 2009 plkst. 18:16