Ar tīklošanās brokastīm tiks atklāts RTU inovāciju maratons

15. septembris, 2023
.
.
.

29. septembrī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centrā jau otro gadu norisināsies īpašs iedvesmas un tīklošanās pasākums «Matchmaking Breakfast», kurā zinātnieki un industrijas pārstāvji varēs uzzināt vairāk par dažādām sadarbības iespējām, Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) atbalsta instrumentiem, projektiem un programmām. 

Pasākuma mērķis ir pulcēt ieinteresētās puses no dažādām nozarēm, lai informētu par finansējuma un sadarbības iespējām. Piedalīties aicināti pētnieki, zinātnieki, jaunuzņēmumi un uzņēmēji, kā arī privātpersonas, lai rastu jaunus sadarbības virzienus kopīgu iniciatīvu un projektu izstrādē un īstenošanā.

Interesenti līdz 28. septembrim aicināti reģistrēties dalībai «Matchmaking breakfast».

Pasākums tiek īstenots ar EIT zināšanu un inovāciju kopienu «EIT RawMaterials Baltic Hub» un «EIT Urban Mobility» atbalstu. 

Tīklošanās pasākums «Matchmaking Breakfast» ir daļa no RTU Inovāciju maratona, kas norisināsies 29. septembrī visas dienas garumā. Plkst. 10 tiks dots starts pirmajam Latvijas inovāciju ekosistēmas samitam «Innovate360°», savukārt plkst. 12 RTU plāno uzstādīt Ginesa rekordu – pasaulē lielāko prāta vētru. Plānots, ka tajā vismaz 4000 studenti ģenerēs jaunas produktu un pakalpojumu idejas, ko gada laikā pārvērst jaunuzņēmumos. Ginesa rekorda uzstādīšanā RTU aicina iesaistīties Latvijas augstskolu studentus, uzņēmumus un jebkuru interesentu. Inovāciju maratons noslēgsies ar Zinātnieku nakts aktivitātēm RTU.
 

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

15. septembris, 2023 plkst. 15:45

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi