Ar RTU «Tehnodzeju» veiksmīgi noslēgušās Dzejas dienas

16. septembris, 2009

Ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pasākumu «Tehnodzeja» otrdien, 15. septembrī, veiksmīgi noslēgušās tradicionālās Dzejas dienas, kuras sākās jau 4. septembrī.

16.09.2009.
 Skatīt galeriju

tehnodzeja.jpg

Dzejas, tehnikas, zinātnes un mūzikas saspēles vakarā «Tehnodzeja»RTU izstādes «Leonardo ģēnijs» telpās jaunie dzejnieki, mūziķi unzinātnieki apliecināja – nav iespējams novilkt stingru robežu starpzinātni un mākslu.

Pasākumu atklāja RTU zinātņu prorektors akadēmiķis Leonīds Ribickis,novēlot jaunajiem dzejniekiem radošas domas un iedvesmu, raugoties uzRenesanses ģēnija Leonardo da Vinči darbiem. Ar dziesmām un dzeju«Tehnodzejā» uzstājās RTU doktorants Kārlis Kazāks, RTU Transporta unmašīnzinību fakultātes students Alvis Bernāns (grupa «Green Novice»),Būvniecības fakultātes students Verners Martinovs (grupa«Restauratori») un citi radoši jaunieši no Latvijas Universitātes unRīgas vidusskolām.

Pasākumu vēroja vairāk nekā 100 skatītāju – skolēni un jaunieši, kasiepazinās ar «Leonardo ģēnijs» izstādi un RTU studentu jaunradi.

Pasākumu «Tehnodzeja» organizēja RTU Starptautisko un sabiedriskoattiecību departaments, Latgales Studentu centrs un Latvijas Rakstniekusavienība.

RTU Informācijas centrs

16. septembris, 2009 plkst. 10:46