Apstiprināti kopmītņu energoefektivitātes paaugstināšanas projekta grozījumi

16. septembris, 2011

Trešdien, 21. jūlijā, SIA «Vides investīciju fonds» Rīgas tehniskā universitāte parakstīja grozījumus projektā «Energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu kopums Rīgas Tehniskās universitātes studentu dienesta viesnīcās Rīgā, Āzenes ielā 22; 22a», kas paredz izmaiņas projekta īstenošanas termiņā un kopējās izmaksās.

Projekta īstenošanas izpildes jaunais termiņu ir 2012. gada 1. decembris. Projekta kopējās izmaksas – 2 362 706 LVL, no tām Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) finansējums – 1 000 000 LVL, savukārt RTU līdzfinansējums – 1 362 706 LVL.

Iepriekš tika paredzēts projektu īstenot līdz 2011. gada 1. decembrim, projekta kopējās izmaksas bija noteiktas 1 288 475 LVL apmērā.

«Grozījumi projektā veikti saskaņā ar precizējumiem un papildinājumiem tehniskajā dokumentācijā, kuru rezultātā palielinājās veicamo būvdarbu apjoms, līdz ar tiem – arī projekta laika grafiks un tāme,» skaidro RTU Saimnieciskā dienesta projektu vadītāja Iveta Putniņa. «Lai sekmīgi veiktu paredzētos būvdarbus, vienlaikus nodrošinot studentiem daļēju uzturēšanos dienesta viesnīcās, izstrādājot tehnisko dokumentāciju, būvdarbus tika paredzēts sadalīt četrās kārtās. Pirmās un otrās kārtas darbu izpildes termiņš ir seši mēneši 2011. gadā, bet trešās un ceturtāskārtas darbu izpildes termiņš ir seši mēneši 2012. gadā.»

Jau ziņots, ka RTU dienesta viesnīcās Ķīpsalā tiek īstenots projekts «Energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu kopums Rīgas Tehniskās universitātes studentu dienesta viesnīcās Rīgā, Āzenes ielā 22; 22a», kura īstenošanai daļējs finansējums tiek nodrošināts no Klimata pārmaiņufinanšu instrumenta (KPFI).

Projekta mērķi ir oglekļa dioksīda emisiju samazināšana, samazinot siltumenerģijas un apgaismojuma elektroenerģijas patēriņu dienesta viesnīcu ēkās, kā arī paaugstināt šo ēku energoefektivitāti.

RTU Informācijas centrs

16. septembris, 2011 plkst. 14:52