Amata pienākumus sāk pildīt RTU Latvijas Jūras akadēmijas jaunais direktors Dmitrijs Goreļikovs

14. novembris, 2023

Rīgas Tehniskās universitātes Latvijas Jūras akadēmijas (RTU LJA) jaunais direktors asociētais profesors Dmitrijs Goreļikovs 10. novembrī svinīgā ceremonijā saņēma RTU LJA karogu, oficiāli sākot pildīt savus jaunos amata pienākumus, un tikās ar akadēmijas saimi.

Tikšanos atklāja RTU administratīvais direktors Juris Iljins, veltot atzinīgus vārdus par līdz šim paveikto RTU LJA integrācijas aktivitāšu plāna izpildē, kā arī aicinot jauno RTU LJA direktoru uz konstruktīvu dialogu un aktīvu sadarbību, lai stiprinātu akadēmijas kapacitāti un kompetences, kā arī nodrošinātu jūrniecības izglītības konkurētspēju.

Savukārt Dmitrijs Goreļikovs, saņemot RTU LJA karogu, svinīgi solīja nodrošināt RTU LJA vadību, stiprinot akadēmijas studiju un zinātnisko kapacitāti, kā arī sadarbību ar industriju, turpinot RTU LJA integrāciju RTU ekosistēmā.

RTU LJA direktoru amatā sveica VSIA «Latvijas Jūras administrācija» valdes priekšsēdētājs Jānis Krastiņš, uzņēmuma «LSC» personāla daļas direktore Alīna Toršina, kā arī biedrības «Latvijas kruinga kompāniju asociācija» pārstāve Sanita Žurzdina.

14. novembris, 2023 plkst. 17:00