Aizvadīta RTU Absolventu asociācijas biedru kopsapulce 2022

24. februāris, 2022

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Absolventu asociācijas (AA) biedru kopsapulce 24. februārī ir ievēlējusi jaunu AA valdes sastāvu, kā arī apstiprinājusi ar asociācijas darbību saistītas aktivitātes.

RTU AA kopsapulces balsojumā par biedrības valdes locekļiem atkārtoti ievēlēti Enno Ence, Evita Štrausa, Armands Sīlītis, Inita Indrāne, Baiba Beķere, Kristens Raščevskis un Arnis Resnis, kā arī divi jauni valdes locekļi – Anita Straujuma un Modris Ozoliņš.

«Šim valdes sastāvam piemīt ne vien pieredze, bet arī radošums un spožas idejas, kas ļaus spīdoši realizēt mūsu biedrības mērķus un veicamos uzdevumus,» pauž RTU AA izpilddirektore Ieva Ose.

Tiešsaistē notikušajā kopsapulcē asociācijas biedri tika iepazīstināti ar 2021. gada budžeta pārskatu, 2022. gadā prognozēto biedrības budžetu un plānotajām aktivitātēm. Tāpat RTU AA biedriem bija iespēja uzzināt aktualitātes par RTU 160. jubilejas gadā plānotajām biedrības aktivitātēm – RTU AA 10 gadu dzimšanas dienas svinībām, RTU absolventu dziesmu akciju, kā arī citiep pasākumiem, par kuriem absolventus un citus interesentus RTU AA tuvākajā laikā informēs plašāk.

RTU AA ir sabiedriska organizācija, kas tika izveidota 2012. gadā, lai vienotu dažādu paaudžu RTU absolventus. Šis mērķis tiek īstenots, ievērojot biedrības pamatvērtības – attīstību, sadarbību un līderību.

Saistītie tagi:

24. februāris, 2022 plkst. 10:40