AIESEC jauno biedru uzņemšana

10. septembris, 2010

Starptautiskā studentu un jauniešu organizācija AIESEC līdz šā gada 19. septembrim izsludina pieteikšanos dalībai organizācijā un starptautiskajā apmaiņas programmā.

10.09.2010.

Visiem interesentiem būs iespēja uzzināt saistošu informāciju par organizāciju un noskaidrot, kādas iespējas paver dalība AIESEC, apmeklējot kādu no diviem informatīvajiem vakariem:

• 14. septembrī Latvijas Universitātes Ekonomikas un Vadības fakultātē (Aspazijas bulvārī 5), 225. auditorijā plkst. 18.30;
  • 15. septembrī Rīgas Ekonomikas augstskolā (Strēlnieku ielā 4a), Sorosa auditorijā plkst. 18.30.

Uz informatīvajiem vakariem tiek laipni gaidīti visi studenti vai nesenie absolventi,  kas vēlas iegūt praktisku vadības pieredzi, organizēt dažāda mēroga vietējos un starptautiskos projektus, doties praksē uz ārzemēm, attīstīt savas prasmes un zināšanas tādās sfērās kā personāla vadība, finanses, menedžments un sabiedriskās attiecības, kā arī iegūt kontaktus biznesa vidē un draugus visā pasaulē.

Informatīvajā vakarā klātesošajiem būs iespēja uzzināt, kādas iespējas un priekšrocības paver dalība organizācijā, kā arī uzzināt par starptautisko apmaiņas  programmu, kas katru gadu aptuveni 10 000 studentiem visā pasaulē nodrošina iespējas dzīvot un strādāt profesionālā praksē ārzemēs.

Pieteikumu pieņemšana dalībai organizācijā un starptautiskajā apmaiņas programmā atvērta līdz 19. septembrim. Pieteikuma anketu  un plašāku informāciju var atrast mājaslapā.

10. septembris, 2010 plkst. 9:34