Aicinām uzzināt vairāk par RTU izstādē «Skola 2013»

22. februāris, 2013

Aicinām ikvienu uzzināt vairāk par Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) piedāvātajām studiju iespējām, no 28. februāra līdz 3. martam apmeklējot 19. starptautisko izglītības izstādi «Skola 2013».

RTU studenti un mācībspēki izstādes apmeklētājiem sniegs informāciju par dienas, vakara un neklātienes inženierzinātņu studiju norisi, uzņemšanas noteikumiem unvisu līmeņu studiju programmām, ko var apgūt astoņās RTU fakultātēs, RTU Lietišķās valodniecības institūtā, RTU Rīgas Biznesa skolā un RTU filiālēs Cēsīs, Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī.

Tehniskās jaunrades darbnīcās atklāsim ungāru arhitekta Erno Rubika izgudrotā kubika-rubika salikšanas mākslu un liksim lietā radošo talantu un fantāziju, lai paši radītu ko jaunu kopā ar Robotikas kluba entuziastiem. Būs arī daži praktiskas dabas eksperimenti un uzdevumi. Aktīvākos darbnīcu dalībniekus gaida pārsteiguma balvas.

Interesentiem būs iespēja doties ekskursijā uz Materiālzinātnes un ķīmijas fakultātes laboratorijām un pieteikties dalībai projektā «Studentam pa pēdām».

Izstādes darba laiks:
28. februārī, 1. un 2. martā no plkst. 10 līdz 18