Aicinām studentus pieteikties uz sociālo stipendiju

7. janvāris, 2011

Tuvojas jauns mācību semestris, un no 15. janvāra Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlaments pieņem iesniegumus valsts stipendiju saņemšanai pēc sociālajiem kritērijiem.

Iesniegumus līdz 10. februārim var iesniegt jaunajā RTU SP birojā, Āzenes ielā 22. Vairāk par jaunā RTU SP biroja atrašanos vietu un darba laikiem iespējams uzzināt šeit.

Atgādinām, ka RTU SP pieņem iesniegumus uz stipendijām tikai pēc sociālajiem kritērijiem. Ja pretendē uz stipendijas saņemšanu pēc atzīmēm, iesniegumus līdz 10. februārim jāiesniedz savas fakultātes vai filiāles dekanātā.

Iesnieguma formu, kas jāaizpilda, piesakoties stipendijai, nepieciešamo dokumentu sarakstu un stipendijas piešķiršanas nolikumu iespējams atrast SP mājaslapā. Atgādinām, ka piesakoties sociālajai stipendijai, obligāti jāuzrāda arī atbilstošo dokumentu oriģināli.

RTU Studentu parlaments

7. janvāris, 2011 plkst. 9:50