Aicinām pieteikties BALTECH stipendijām!

28. janvāris, 2010

BALTECH ir Baltijas jūras reģiona tehnisko universitāšu konsorcijs. BALTECH stipendijas paredzētas studijām, praksei, zinātniskās pētniecības projektiem, konferenču un semināru apmeklējumam BALTECH universitātēs un/vai BALTECH dalībvalstu uzņēmumos. Stipendijas piešķiršanas maksimālais ilgums – 12 nedēļas, tā sedz uzturēšanās (līdz ~100 eiro nedēļā) un ceļa izmaksas, kā arī dalības maksu. Stipendijai var pieteikties visu studiju virzienu bakalauranti, maģistranti un doktoranti, kā arī mācībspēki (vecuma ierobežojums mācībspēkiem – 35 gadi).

28.01.2010.

Pieteikšanās termiņš – 2010. gada 12. februāris.

***

Saistībā ar BALTECH konsorciju iespējams pieteikties arī stipendijām, ko nodrošina Zviedrijas uzņēmums tehnisko konsultāciju jomā «ÅF». Šī stipendija paredzēta praksei «ÅF» uzņēmumos, kā arī īstermiņa studiju braucienu līdzfinansēšanai BALTECHuniversitātēs Somijā un Zviedrijā. Stipendijai var pieteiktiesbakalauranti (sākot no 2. kursa), maģistranti un doktoranti.Stipendijas piešķiršanas maksimālais ilgums – 8 nedēļas, tā sedzuzturēšanās un ceļa izmaksas.

Pieteikšanās termiņš – 2010. gada 20. maijs.

Pieteikuma dokumenti jāiesniedz:
RTU Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamentā Kaļķu ielā 1, 302. telpā.

Sīkāka informācija un pietikuma anketa

Tālr.: 67089055, 29449770, .

28. janvāris, 2010 plkst. 15:30