Aicina visu līmeņu studentus piedalīties VIP

5. janvāris, 2022
.
.

Līdz 28. janvārim atvērta pieteikšanās studiju aktivitātes «Vertikāli integrēts projekts» (VIP) pavasara semestrim.  

Jaunajā sezonā studenti strādās starpdisciplinārās komandās, īstenojot ilgtermiņa pētījumus astoņās jomās – notekūdeņu attīrīšana, bioenerģija, robotika, enerģijas elektronika, sensoru tīkli, kosmoss, digitālie dvīņi un iekštelpu gaisa kvalitāte. Risinājums iekštelpu gaisa kvalitātes uzlabošanai – prototips robotizētai sistēmai – tiek izstrādāts sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes studentiem un mācībspēkiem. 

Dalībai VIP pavasara sezonā aicināti pieteikties visu līmeņu RTU studenti. Piedaloties programmā, viņi var pretendēt uz 200 līdz 228 eiro lielu stipendiju. 

VIP mērķis ir dot iespēju studentiem no dažādām studiju programmām un līmeņiem sadarboties ilgtermiņa pētniecības projektā, vienlaikus stiprinot un paplašinot mācībspēku zinātnisko darbību. Studentu komandas ir starpdisciplināras un vertikāli integrētas, t.i., studējošie pārstāv dažādus studiju līmeņus, sākot no RTU Inženierzinātņu vidusskolas un RTU bakalaura studijām līdz maģistrantūrai un doktorantūrai. Komandas vāc un apstrādā datus, attīsta prototipus, to darbu uzrauga RTU vadošie pētnieki. 

Vairāk informācijas.

VIP ir daļa no programmas «Inovāciju granti studentiem» (ERAF līdzfinansētais projekts Nr. 1.1.1.3/18/A/001 «RTU inovāciju granti studentiem»).
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

5. janvāris, 2022 plkst. 17:22

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi