Aicina uz «EIT RawMaterials» Universitātes dienu 2021

23. septembris
.
.

29. septembrī tiešsaistē notiks «EIT RawMaterials » Universitātes diena, kurā tiks diskutēts par bateriju un akumulatoru ilgtspējīgu izmantošanu un ieviešanu apries ekonomikā. 

Pasākums notiks no plkst. 16.00 līdz 19.00 tiešsaistē platformā Zoom. Lai pieteiktos, aicinām aizpildīt anketu

«EIT RawMaterials» ir Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) zināšanu un inovāciju kopiena, kas, apvienojot vadošos rūpniecības uzņēmumus, universitātes un pētniecības organizācijas no 20 valstīm, uzskatāma par lielāko konsorciju izejvielu nozarē pasaulē. 

«EIT RawMaterials» Universitātes dienu rīko Rīgas Tehniskā universitāte (RTU). Pasākuma galvenais mērķis ir veicināt studentu interesi par baterijām un akumulatoriem. Pasākums pulcēs kopā studentus, akadēmiskās vides un nozares pārstāvjus, lai diskutētu, kā nodrošināt bateriju un akumulatoru ilgtspējību, attīstību un atkārtotu izmantošanu. 

Pasākumā plānota paneļdiskusija, kurā piedalīsies RTU profesors Jānis Zaķis, uzņēmuma «GetliniEko» pārstāve Monta Atvase, «Fiqsy» pārstāvis Māris Avotiņš, pētnieks Gints Kučinskis un studente Amelia Bigeard ar prezentāciju «Studying in AMIS, an EIT-labeled master program: insights and perspectives».
Piedaloties Universitātes dienā, būs iespēja iegūt jaunas zināšanas par baterijām un akumulatoriem, iepazīties ar jaunākajām nozares tendencēm, izzināt «EIT RawMaterials Baltic/RIS Hub» piedāvājumu un aktivitātes. 

«EIT RawMaterials», piedāvājot atbalsta instrumentus, stiprina sadarbību, veicinazināšanu apmaiņu, jaunu uzņēmumu veidošanu un novatorisku risinājumu izstrādi visā izejmateriālu ķēdē, sākot no izpētes, ieguves un apstrādes līdz aizstāšanai, pārstrādei un aprites ekonomikai.

2019. gadā RTU, Kauņas Tehnoloģiju universitāte un Tallinas Tehnoloģiju universitāte izveidoja «EIT RawMaterials» kontaktpunkta «EIT RawMaterials Baltic Hub», kas palīdz Baltijas zinātniekiem un uzņēmumiem radīt konkurētspējīgas inovācijas izejmateriālu jomā.
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

23. septembris plkst. 11:24

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi