Aicina uz diskusiju «Future of Universities»

5. janvāris

11. janvārī plkst. 16 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centra zālē «The Moon», Ķīpsalas ielā 6A, 2. stāvā, RTU rektors Tālis Juhna, bijušais Eiropas Kosmosa aģentūras personāla un astronautu atlases vadītājs, uzņēmējs un pētnieks Frank Danesy un LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis dalīsies idejās par universitāšu un augstākās izglītības nākotni laikmetā, kad tehnoloģijas, nodarbinātība un studentu intereses un motivācija strauji mainās.

Kā lai es kļūstu par astronautu? Uz šo jautājumu savā dzīvē neskaitāmas reizes ir atbildējis Frank Danesy, uzņēmējdarbības profesionālis ar pieredzi aviācijas, stratēģiskās vadības, cilvēkresursu vadības un stratēģiskās izlūkošanas jomā. Vairākas desmitgades strādājis Eiropas Kosmosa aģentūrā, galvenokārt koncentrējoties uz personāla un astronautu atlases un izaugsmes jautājumiem, tagad savas zināšanas un kompetenci viņš nodod gan studentiem, gan citiem jomas profesionāļiem. Viņš ir izveidojos pieredzējušu konsultantu un ekspertu tīklu stratēģiju izstrādes, cilvēkresursu vadības, pārmaiņu vadības un konfliktu risināšanas jomā. Vienlaikus Frank Danesy ir arī mācībspēks un pētnieks Manheimas universitātē Vācijā.

Diskusiju moderēs izglītības tehnoloģiju uzņēmuma «Orbit8» dibinātājs, Latvijas kosmosa industrijas asociācijas prezidents un RTU studentu mentors Pauls Irbins. Visi interesenti aicināti piedalīties diskusijā un uzdot jautājumus dalībniekiem.

Diskusija notiks angļu valodā.

Saistītie tagi:

RTU Sabiedrisko attiecību departaments