Aicina studētgribētājus pieteikties intensīvajiem kursiem, lai sagatavotos iestājpārbaudījumam zīmēšanā

13. maijs, 2021
Foto - Vitālijs Vinogradovs, RTU

Studētgribētāji, kuri 2021./2022. akadēmiskajā studiju gadā vēlas uzsākt studijas Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes studiju programmā «Materiālu tehnoloģija un dizains» un Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes programmā «Industriālais dizains», aicināti pieteikties intensīvajiem sagatavošanas kursiem, lai sagatavotos iestājpārbaudījumam zīmēšanā.

Kursi notiks ceturtdienās, 20. un 27. maijā un 3., 10. un 17. jūnijā plkst. 18.00 tiešsaistē ZOOM platformā. Dalībnieki varēs saņemt arī mācību materiālus.

Lai pilnvērtīgi piedalītos nodarbinās, datoram vēlams aprīkojums ar kameru un mikrofonu.

Nodarbībās veicamie uzdevumi palīdzēs izkopt topošo reflektantu telpisko domāšanu, izpratni par perspektīvu, kompozīciju, attēlojamā objekta proporcijām un uzbūves konstrukciju lineārā zīmējumā, demonstrējot zināšanas par zīmuļa tehnikas pielietojumu uzdevuma veikšanai.

Kursus vadīs RTU Arhitektūras fakultātes Tēlotājmākslas katedras lektors Reinis Liepa .

Mācību maksa par kursu – 70 EUR.

Dalība nodarbībās, uzrādot kvīti (izdruku) par maksājumu.

Lai pieteiktos kursiem, jāaizpilda reģistrācijas anketa un jāsūta uz e-pastu .

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

13. maijs, 2021 plkst. 16:14