Aicina studētgribētājus jūlijā apmeklēt sagatavošanas kursu nodarbības zīmēšanā

6. jūnijs, 2022

Aicinām topošos reflektantus, kuri vēlas studēt Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studiju programmās «Arhitektūra», «Materiālu tehnoloģija un dizains» un «Industriālais dizains», jūlijā apmeklēt sagatavošanas kursu nodarbības zīmēšanā.

11.,12. un 13. jūlijā plkst. 15.00–18.15 ikviens interesents aicināts koncentrētā veidā apgūt zīmēšanas kursu vielu un gūt ieskatu iestājpārbaudījuma zīmēšanā prasībās.

Nodarbības vadīs Elīna Elere.

Cena – 90 EUR.

Kontaktinformācija: .

14. un 15. jūlijs plkst. 11–14.00 notiks konsultācijas pirms iestājpārbaudījuma zīmēšanā interesentiem ar priekšzināšanām.

Nodarbības vadīs Dina Baumane.

Cena – 60 EUR (abas nodarbības) / 30 EUR (viena nodarbība).

Kontaktinformācija: .

Nodarbības notiks RTU Arhitektūras fakultātes Tēlotājas mākslas katedrā, Ķīpsalas ielā 6, 435. telpā – Zīmētavā.

Līdzi jāņem A2 formāta rasēšanas papīrs, HB zīmulis, dzēšgumija, stiprinājuma piespraudes.

Interesenti lūgti pieteikties, aizpildot un nosūtot kursa pedagoģēm reģistrācijas anketu.

6. jūnijs, 2022 plkst. 11:23