Aicina risināt Rīgas satiksmes problēmas

4. novembris, 2010

Studenti un skolēni aicināti piedalīties 7. atklātajā starptautiskajā konkursā «Par labāko doktorantu, maģistrantu, studentu un skolēnu pētniecisko darbu saistītu ar Rīgas pilsētas satiksmes problēmām».

04.11.2010.

Konkurss tiek organizēts ar mērķi attīstīt studējošo zinātniski  pētniecisko darbu aktuālo Rīgas pilsētas transporta problēmu risināšanā.

Konkursa galvenie uzdevumi:

• apzināt talantīgus jauniešus un veicināt viņu karjeras sekmīgu startu un profesionālu izaugsmi;
  • stimulēt augstāko un vidējo mācību iestāžu pētījumus aktuālos Rīgas transporta attīstības jautājumos;
  • popularizēt pilsētas transporta sistēmas attīstības programmas.

Konkurss tiek rīkots ar Rīgas domes atbalstu jau septīto gadu. Organizē Rīgas domes Satiksmes departaments un Rīgas Transporta sabiedriskā padome.

Atklātajā konkursā var piedalīties Latvijas augstāko mācību iestāžu doktoranti, maģistranti, studenti, studējošo kolektīvi ar saviem pētnieciskajiem darbiem un projektiem, kursa un diploma darbiem, bakalauru un maģistru darbiem. Dalībnieku pētnieciskie darbi tiks izvērtēti un apbalvoti šādās grupās: doktoranti, maģistranti, bakalaura vai augstāko profesionālo programmu studenti, skolēni. Uzvarētājiem katrā grupā tiek noteiktas prēmijas no Ls 50 līdz Ls 300 apmērā.

Papildu informācija Rīgas domes Satiksmes departamenta mājaslapā.

Konkursa materiāli jāiesniedz līdz 2010. gada 24. novembrim Rīgas Domes Satiksmes departamentā, Ģertrūdes ielā 36, Rīgā, LV-1011, Latvijā, 604. kabinetā (A. Holste).

4. novembris, 2010 plkst. 10:25