Aicina pieteikties atklātajam studiju kursam «Vides inženierzinātne»

22. janvāris
.
.
Foto: pixabay.com

RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts (VASSI) aicina visus interesentus uz atklāto studiju kursu «Vides inženierzinātne» un piedāvā interaktīvā veidā pilnveidot zināšanas par vidi, klimatu, enerģijas un tehnoloģiju inovācijām Latvijā un pasaulē.

Studiju kursā nozares speciālisti sniegs informāciju par vides inženierzinātnes pamatnostādnēm citās zinātnēs, par temata aktualitāti mūsdienu sabiedrībā, vides problēmām, to ietekmi uz nākamajām paaudzēm un citiem ar vidi saistītiem jautājumiem. Studiju kursa lekcijas iekļaus šādus tematus: gaisa, ūdens un augsnes piesārņojuma problēmas, īpašu uzmanību pievēršot piesārņojuma avotiem; inovatīvi tehnoloģiskie risinājumi; ietekmes uz klimata mainību un vidi vērtējums; vides pārvaldība un ilgtspēja uzņēmumos. Lekcijās notiks arī praktiskie darbi un tiks izspēlētas lomu spēles. Kursus var apmeklēt jebkurš interesents, kurš vēlas padziļināt savu izpratni par vides ilgtspējas iespējām. Vides inženierzinātņu kursus RTU EEF VASSI rīko jau vairākus gadus. Tajos piedalījušies pašvaldību un valsts iestāžu pārstāvji, dažādu rūpniecības uzņēmumu darbinieki, studenti un citi interesenti. 

Kursa programma

Lekcijas notiks RTU EEF, Āzenes ielā 12/k-1, no 27. februāra līdz 17. aprīlim katru trešdienu no plkst. 16.30 līdz 19.30.

Lekciju kursa apmeklējums ir bez maksas, un pēc noslēguma darba izstrādes un pārbaudījuma nokārtošanas dalībnieki saņems RTU tālākizglītības sertifikātu par kursa apguvi 2 kredītpunktu (3 ECTS) apjomā.

Lai pieteiktos dalībai kursā «Vides inženierzinātne», interesentiem līdz 25. februārim jāaizpilda pieteikuma forma.
 

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

22. janvāris plkst. 11:01

Līdzīgi raksti

Ziņas

_