Aicina pieteikt pretendentus Izglītības un zinātnes ministrijas balvai

25. augusts, 2010

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) līdz 2010. gada 7. septembrim aicina iesniegt ierosinājumus izcilu izglītības un zinātnes darbinieku apbalvošanai ar Izglītības un zinātnes ministrijas 2010. gada balvu.

25.07.2010.

IZM balvu 2010. gadā piešķirs četrās kategorijās – par veiksmīgu un radošu darbu izglītības sistēmas pilnveidē un bērnu, jauniešu vai pieaugušo izglītošanā; par radošu un kvalitatīvu pedagoģisko darbību vispārējā, profesionālajā vai augstākajā izglītībā; par ieguldījumu bērnu un jauniešu pilsoniskajā audzināšanā, kultūrvēsturisku tradīciju saglabāšanā un skolēnu pētnieciskās darbības veicināšanā; par ieguldījumu jauno zinātnieku audzināšanā.

Motivētu ierosinājumu un tam pievienotu informatīvo materiālu par balvas piešķiršanai izvirzīto kandidātu šogad var iesniegt novadu un republikas pilsētu pašvaldības, Augstākās izglītības padome, Rektoru padome, Latvijas Zinātnes padome, izglītības un zinātnes ministrs, IZM valsts sekretārs, arodbiedrība «Latvijas izglītības vadītāju asociācija», profesionālās izglītības iestāžu direktoru padome, Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība un Latvijas Jauno zinātnieku apvienība.

Iesniegtos ierosinājumus izskatīs un lēmumu par balvas piešķiršanu 30 izcilajiem izglītības un zinātnes darbiniekiem pieņems IZM izveidota IZM balvas 2010. gadā piešķiršanas komisija. Balvas pasniegšanas pasākums plānots 2010. gada 25. septembrī, norāda IZM Komunikācijas nodaļa.

IZM balva ir dibināta, lai izteiktu atzinību izglītības un zinātnes darbiniekiem, kuri savu darbu veic pašaizliedzīgi, atbildīgi, ar augstu profesionalitāti un neizsīkstošu enerģiju. IZM aicina ikvienu novērtēt pedagogu darbu un īpaši pateikties izcilām personībām, kuras devušas lielu ieguldījumu mērķtiecīgas, zinošas un ētiskas Latvijas sabiedrības veidošanā. 2010. gadā IZM balva – Goda diploms un piemiņas balva – tiks pasniegta 30 izciliem izglītības un zinātnes darbiniekiem. Šogad balvas pasniegšana notiks jau 12. reizi.

Ar IZM balvas 2010. gadā piešķiršanas kārtību var iepazīties IZM mājaslapā.

RTU Informācijas centrs

25. augusts, 2010 plkst. 15:07