Aicina pieteikt dalību studentu Inovācijas dienās

15. septembris, 2010

Valsts reģionālās attīstības aģentūra aicina radošus un idejām bagātus studentus piedalīties pirmajās studentu Inovācijas dienās Latvijā «Ar ideju azotē...», kas notiks 23. un 24. septembrī Valmierā, Vidzemes augstskolā. Pieteikšanās – līdz 17. septembrim.

15.09.2010.

Plānots, ka Inovācijas dienās piedalīsies studenti no lielākajām Latvijas augstskolām, lai interaktīvā un radošā veidā gūtu zināšanas par inovācijas attīstību un risinājumiem no idejas rašanās brīža līdz tās praktiskai īstenošanai Latvijas reģionos.

Pasākumā studentiem būs iespēja piedalīties vairākās sesijās (tās notiks paralēli, un katram studentam būs iespēja pašam izvēlēties, kuru no piedāvātajām izvēlēties). Tajās par savu pieredzi stāstīs inovatīvu uzņēmumu pārstāvji; studenti apmeklēs Valmieras Biznesa un inovācijas inkubatoru un vairākus uzņēmumus, kuri savā darbībā veiksmīgi izmanto inovatīvus risinājumus. «Zinātnes kafejnīcā» būs iespēja tikties ar ekspertiem inovācijas kultūras un pārvaldes, medicīnas un pedagoģijas jomā, lai gūtu atbildes uz jautājumu «Kur rodas idejas?». Inovācijas dienas noslēguma diskusijā studenti varēs saņemt ieteikumus un praktisku pieredzi, kā savu ideju attīstīt un īstenot Latvijas reģionos.

Katras augstskolas studentiem pirmajā pasākuma dienā būs īpašs uzdevums – mājasdarbu konkurss «Inovācija manā augstskolā». Tajā pēc studentu izvēles, brīvā formātā (piemēram, prezentācijas, uzskates materiāli, stāstījums, video un citas iespējas) – būs jāparāda arī pārējiem pasākuma dalībniekiem, kādas ir inovācijas vai to attīstība viņu pārstāvētajā augstskolā. Labāko mājasdarbu autori saņems balvas! Šī ir lieliska iespēja parādīt arī citiem, ar ko katra augstskola var lepoties inovācijas jomā.

Nokļūšanai Valmierā un atpakaļ tiks nodrošināts transports. Arī pārējās pasākuma programmā paredzētās aktivitātes tiks nodrošinātas bez maksas (naktsmītnes, ēdināšana, transports nokļūšanai vizītēs uz uzņēmumiem u. c.).

Interesentiem lūgums līdz 17. septembrim pieteikties, sazinoties ar RTU Studentu parlamenta pārstāvi Līvu Dzeni () vai zvanot uz tālruni – 26113110.

«Inovāciju diena» programma 160.61 Kb

RTU Informācijas centrs