5. aprīlī RTU Cēsu filiālē notiks Atvērto durvju diena

3. aprīlis, 2013

5. aprīlī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiālē notiks atvērto durvju diena, kurā visi interesenti varēs iepazīties ar piedāvātajām studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem un filiāles telpām. Pasākums sāksies RTU Cēsu filiālē (Cēsīs, Raunas ielā 4) plkst. 13, mācību iestādes durvis būs atvērtas līdz pat pēdējam apmeklētājam.

Atvērtodurvju dienas ietvaros plkst. 14 Cēsu biznesa inkubatorā «Magnus», Pļavas ielā 5 (2. stāvā), notiks interaktīva lekcija, paraugdemonstrējumi un meistarklase, kurā RTU zinātnieku vadībā ikviens interesents varēs uzzināt vairāk par elektrību un elektroniku.

«RTU Cēsu filiāle jau trešo gadu piedāvā vidzemniekiem unikālu iespēju studēttehniskās zinātnes savā novadā. Piedāvātās studiju programmas nodrošinatādu pat izglītības līmeni, kā RTU Rīgas fakultātēs, taču te pat Vidzemē  –tuvāk mājām un potenciālajām darbavietām, kur nodrošinām arī prakses vietas,» stāsta Alvis Sokolovs, RTU Cēsu filiāles vadītājs.

ŠobrīdCēsīsir iespēja studēt 5 studiju programmās: enerģētika un elektrotehnika, elektrotehnoloģiju datorvadība, vides zinātne, nekustamo īpašumu pārvaldība, uzņēmējdarbība un vadīšana.

Sīkāka informācija pieejama www.cf.rtu.lv vai zvanot pa tālruni 64119003.

Vairāk informācijas:
Alvis Sokolovs, RTU Cēsu filiāles vadītājs