31. augustā tiešsaistes pasākumā pirmkursniekus iepazīstinās ar RTU

6. augusts, 2021
.
.
.

Otrdien, 31. augustā, plkst. 14.00–16.00 notiks tiešsaistes pasākums «Startēšu RTU», kurā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pirmā kursa studenti tiks iepazīstināti ar RTU – viņiem būs iespēja iegūt informāciju par studiju procesu, zinātniskajām, praktiskajām un ārpusstudiju aktivitātēm universitātē. Tiešraide būs vērojama RTU Facebook platformā

Pasākums notiks diskusijas formā divās daļās «Atbalsts studiju procesā» un «Ārpusstudiju aktivitātes», RTU vecāko kursu studentiem atbildot uz tiešsaistes pasākuma skatītāju jautājumiem.   

«Startēšu RTU» ir lieliska iespēja jaunajiem RTU studentiem iepazīt RTU, uzzināt, kā ir būt studentam RTU, kāda ir dzīve RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā, kā studijās un ārpusstudiju dzīvē palīdz RTU iekšportāls ORTUS, kas jāzina, dzīvojot dienesta viesnīcās, kā arī vēl saņemt atbildes uz daudziem jautājumiem, kas ir aktuāli, gatavojoties studijām RTU. 

Savukārt 1. septembrī visi jaunie RTU studenti ir gaidīti Iezvanīšanas svētkos, kas plkst. 10.00 sāksies RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā.

Saistītie tagi:
Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

6. augusts, 2021 plkst. 11:25

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi