2010./2011. akadēmiskajā gadā Kristapa Morberga stipendiju ieguvuši pieci RTU studenti

26. oktobris, 2010

2010./2011. akadēmiskajā gadā Kristapa Morberga stipendiju ieguvuši 22 studenti no trim augstskolām – pieci Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti, 16 Latvijas Universitātes (LU) studenti un viens Daugavpils Universitātes (DU) students.

26.10.2010.

Stipendiju fonda kopējais apjoms ir 38 600 lati, vienam studentam paredzot stipendiju līdz 1800 latiem gadā.

Kristapa Morberga inženierzinātņu stipendija (RTU):
Inta Barbane (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte);
Jānis Jubels (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte);
Santa Kalva (Būvniecības fakultāte);
Elmārs Leja (Transporta un mašīnzinību fakultāte);
Ilze Rudzāte (Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultāte).

Kristaps Morbergs (1844–1928) ir ievērojamākais LU mecenāts, kurš kopumā LU dāvājis astoņus nekustamos īpašumus. K. Morberga dāsnums ir sniedzis iespēju izmaksāt viņa vārdā nosauktās stipendijas saskaņā ar testamentā pausto gribu.

RTU un DU stipendiātus izvērtēja augstskolu komisija saskaņā ar K. Morberga stipendijas nolikumu.

Papildu informācija mājaslapā

26. oktobris, 2010 plkst. 13:43