10. Starptautiskā konference biznesa informātikā

6. oktobris, 2011

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF) organizē 10. starptautisko konference biznesa informātikā (10th International Conference on Perspectives in Business Informatics Research).

Skatīt galeriju

bir2011_2.pngNorises laiks:
2011. gada  6.–8. oktobris

Norises vieta:
Kaļķu iela 1 un Meža iela 1

Konferences pirmajā dienā notiks semināri, kas veltīti specifiskiem biznesa informātikas jautājumiem, un 7. un 8. oktobrī notiks galvenā konference. Konferencē piedalīsies ap 100 zinātnieku un praktiķu no vairāk nekā 20 pasaules valstīm. Tajā pamatreferātus sniegs starptautiski atzīti zinātnieki – prof. Dimitris Karagiannis (Austrija) un prof. Džons Krogstijs (Norvēģija). Konferences rakstu krājums ir publicēts izdevniecības «Springer Verlag» sērijā «Lecture Notes in Business Information Processing».

Vairāk informācijas: http://bir2011.rtu.lv/

6. oktobris, 2011 plkst. 10:44