RTU izsludina zinātniskās pētniecības darbu konkursu vidusskolēniem

1. novembris, 2013
.
.
.

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) izsludina gadskārtējo zinātniskās pētniecības darbu konkursu vidusskolēniem «Pasaule pieprasa tehniskos prātus!».

Pagājušā gada konkursa uzvarētājs Rīgas Franču liceja absolvents, kurš šobrīd jau ir RTU Transporta un mašīnzinību fakultātes 1. kursa students, Edgars Viziņš, fizikas skolotāja Biruta Šķēle un RTU mācību prorektors Uldis Sukovskis.

Konkurss norisināsies divās kārtās no 2013. gada 7. oktobra līdz 2014. gada 29. martam. Tā mērķis ir rosināt vidusskolēnu – topošo studentu – interesi par eksaktajām zinātnēm un RTU piedāvātajām inženierzinātņu studiju programmām. Konkursa dalībnieki aicināti, veicotpētījumus un praktiskus eksperimentus, pārliecināties, ka tieši eksaktās zinātnes paver visplašākās jaunrades iespējas.

Pirmajā konkursa kārtā skolēniem atbilstoši konkursa nolikumam jāsagatavo zinātniskās pētniecības darbi, no kuriem RTU žūrija atlasīs 10 labākos, kas turpinās cīņu par uzvaru konkursa finālā 2014. gada 29. martā.

Konkursa uzvarētāji – pirmo trīs vietu ieguvēji – iegūs naudas balvas unRTU Atzinības rakstus. Konkursa žūrija atsevišķi vērtēs arī katra dalībnieka individuālo sniegumu un izvēlēsies vienu vai vairākus 12. klases skolēnus, kas uzrādījuši izcilus rezultātus konkursā, sevišķi2. kārtas laikā izpildītajos testos. Šie jaunieši ārpus konkursa varēs iestāties RTU pamatstudiju programmās. 

Vidusskolēnu komandas dalībai konkursā «Pasaule pieprasa tehniskos prātus!» var pieteikties līdz 29. novembrim, aizpildot konkursa pieteikuma anketu.

Konkursa «Pasaule pieprasa tehniskos pratus!» nolikums Konkursa «Pasaule pieprasa tehniskos prātus!» nolikums 200.30 Kb

RTU Informācijas centrs
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

1. novembris, 2013 plkst. 14:00

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi