RTU aicina interesentus pieteikties uz studiju priekšmetu «Mūsdienu arhitektūra»

8. janvāris, 2010

2009./2010. studiju gada pavasara semestrī RTU Tālākizglītības nodaļa sadarbībā ar Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultāti (APF) ikvienam interesentam piedāvā bez maksas apgūt studiju priekšmetu «Mūsdienu arhitektūra» 2 KP apjomā.

08.01.2010.

Studiju ilgums – viens semestris. Studiju priekšmets izvēlēts balstoties uz studentu anketēšanas rezultātiem. Studiju priekšmeta ietvaros būs iespēja noklausīties arhitektūras vēsturnieka akadēmiķa Jāņa Krastiņa lekciju kursu par mākslinieciski stilistiskajiem strāvojumiem Eiropas arhitektūrā no 20. gadsimta pirmās puses līdz mūsu dienām un izsekot to attīstības tendencēm, kā arī iepazīties ar ievērojamāko meistaru daiļradi. Kursu noklausoties studējošie iegūs spēju orientēties būvmākslas daudzveidīgajās mūsdienu formālajās izpausmēs.

Pēc studiju priekšmeta apgūšanas un sekmīgas pārbaudījumu nokārtošanas tiks izsniegtas RTU Tālākizglītības apliecība un sertifikāts. RTU studenti pēc sekmīgas priekšmeta nokārtošanas var šo priekšmetu ieskaitīt kā C daļas (brīvās izvēles) studiju priekšmetu un tādā gadījumā novērtējums parādīsies arī diploma pielikumā.

Nodarbības notiks sākot ar 9. februāri otrdienās no plkst. 16.15 līdz 17.45, Ķīpsalā, auditorija atkarīga no pieteikušo cilvēku skaita.

Pieteikties uz studiju priekšmetu var RTU Tālākizglītības nodaļā Kaļķu ielā 1, 208. kabinetā pie Uģa Citskovska vai pa e-pastu: , tālr.: 67089439.

Pieteikšanās termiņš 2010. gada 30. janvāris.

8. janvāris, 2010 plkst. 9:20