Noslēgusies 2008./2009. m. g. RTU Rektora kausa izcīņa

19. maijs, 2009
.
.
.

Rektora kausa noslēguma Sporta diena notika 16. un 17. maijā RTU Sporta un atpūtas bāzē «Ronīši». Sporta diena ir pēdējais posms RTU Rektora kausa izcīņā, tajā ir 9 disciplīnas. Iegūto vietu Sporta dienā nosaka pēc izcīnīto punktu skaita kopumā visās 9 disciplīnās.

19.05.2009.

Sporta diena tradicionāli sākās ar parādi, veiksmi vēlot, svinīgasatklāšanas runas teica RTU rektors Ivars Knēts, RTU Sporta klubadirektore Sanita Vīlistere un RTU SP prezidents Artūrs Zeps.

Pirmie sacentās komandu kapteiņi, kuriem bija jāveic pietupieni, turotuz pleciem meiteni. 6. vietā kapteiņu sacensībās ierindojās TMF, 5. – BF,4. – DITF, 3. – ETF, 2. – EEF un 1. vietu izcīnīja IEVF.

Turpinājumā sekoja spraigas sacensības basketbola soda metienos. 6.vietā ierindojās DITF, 5. – TMF, 4. – ETF, 3. – BF, 2. – EEF un 1. vietu izcīnīja IEVF.

Noslēdzoties komandu kapteiņu un basketbola soda metienu sacensībām,turpinājās cīņas šādās disciplīnās: basketbols, volejbols, minifutbols,šautriņu mešana, galda teniss un tautas bumba.

Vietu sadalījums:

Basketbolā: 1. vieta IEVF; 2. – ETF; 3. – BF; 4. – DITF; 5. – EEF; 6. – TMF.

Volejbolā: 1. vieta BF; 2. – IEVF; 3. – DITF; 4. – ETF; 5. – EEF; 6. – TMF.

Minifutbolā: 1. vieta BF; 2. – ETF; 3. – IEVF.

Šautriņu mešanā: 1. vieta DITF; 2. – EEF; 3. – IEVF; 4. – BF; 5. – ETF; 6. – TMF.

Galda tenisā: 1. vieta IEVF; 2. – EEF; 3. – ETF; 4. – DITF; 5. – BF.

Tautas bumbā: 1. vieta IEVF; 2. – BF; 3. – ETF; 4. – EEF.

Sporta diena noslēdzās ar aizraujošu stafeti – studenti kopīgiemspēkiem nonesa sporta laukuma vecā seguma gumijas plāksnes. Beidzotsporta laukumam būs jauns un mūsdienīgs segums! Stafetē 5. vietāierindojās BF, 4. – DITF, 3. – ETF, 2. – EEF un 1. vietu izcīnīja IEVF.

Sporta dienā komandas ierindojās šādā secībā: 6. vietā ierindojās TMF, 5.– DITF, 4. – EEF, 3. – ETF, 2. – BF un 1. vietu izcīnīja un Sportadienas kausu ieguva IEVF.

Kopvērtējumā 2008./2009. studiju gadā RTU Rektora kausa sacensībās 7.vietā ierindojās apvienotā APF/MLĶF komanda, 6. – ETF, 5. – EEF, 4. –DITF, 3. – TMF, 2. – IEVF, 1. vietu un Rektora kausuizcīnīja BF.

Liels paldies studentiem par atsaucību un palīdzību sporta laukumaseguma noņemšanā! Uz tikšanos «Ronīšos» jaunajā sporta laukumā!