Noslēdzies projekts «Labā prakse»

14. septembris, 2011

Ceturtdien, 15. septembrī, notika vasaras prakses projekta «Labās prakses» noslēguma pasākums. Projekta laikā 34 studenti no Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) un Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) veica mēnesi ilgu praksi Latvijas vadošajos uzņēmumos.

Skatīt galeriju

laba_prakse-2011.jpgPasākumā praktikanti un prakses devēji novērtēja praksē pavadīto laiku, bet projekta organizatori – RTU un Hipotēku banka - ieskicēja nākamā gadaieceres.

Pasākumā piedalījās RTU rektors Leonīds Ribickis, LLU rektors Juris Skujāns, Hipotēku bankas valdes locekle Baiba Brigmane, prakšuvadītāji uzņēmumos un studenti, kas dalījās prakses laikā gūtajos iespaidos.

Projekts «Labā prakse» notika jau trešo gadu pēc kārtas. Tā ietvaros abuaugstskolu studenti vasarā vienu mēnesi izgāja praksi vadošajos Latvijas uzņēmumos, specializējoties savā izvēlētajā profesijā, saņemot arī 150 latu stipendiju, kuru nodrošināja Hipotēku banka. Projekta mērķis ir popularizēt inženierzinātnes un veicināt studentu ieinteresētību un zināšanas izvēlētajā studiju jomā.

Prakses vietas šogad nodrošināja uzņēmumi AS «SAF Tehnika», SIA «Dendrolight Latvija», SIA «Eko mājas», AS «Dzintars», SIA «NOOK Ltd.», LU Cietvielu fizikas institūts, SIA «Izoterms», AAS «Balta», SIA «Digitālo Servisu parks», kokaudzētava «Zaļenieki», SIA «Jelgavas dzirnavas», SIA «Vides serviss», SIA «Peruza», Valsts zemes dienests, Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs u. c. Vasaras prakšu vietu ieguvēji tika izraudzīti konkursā divās kārtās, konkursa žūrijai vērtējot studentu iesniegtos projektu darbus.

Projektu realizēja RTU Studentu parlaments, Hipotēku banka un RTU Attīstības fonds.

Vairāk par RTU studentu praksēm iespējams lasīt RTU žurnāla «Jaunais Inženieris» 2011. gada rudens numurā. Vairāk par RTU studentu praksēm iespējams lasīt RTU žurnāla «Jaunais Inženieris» 2011. gada rudens numurā. 1.91 Mb

RTU Informācijas centrs

14. septembris, 2011 plkst. 19:59