Medicīnas sabiedrība «ARS» sāk atbalsta programmu studentiem un mācībspēkiem

26. janvāris, 2010

2010. gada janvārī medicīnas sabiedrība «ARS» sāk ilgtermiņa programmu, izveidojot īpašu programmu studentu un mācībspēku atbalstīšanai – ISIC, ITIC un IYTC karšu īpašnieki varēs saņemt medicīnas pakalpojumus par pazeminātām cenām.

26.01.2010.

Ar šīs programmas palīdzību medicīnas sabiedrība «ARS» iestājas pretpatlaban Latvijas medicīnas sistēmā aktuālu tendenci, kad ārstapalīdzība tiek meklēta tikai akūtās situācijās.

Medicīnas sabiedrības «ARS» valdes priekšsēdētājs Māris Andersonsnorāda: «Šajā Latvijas tautsaimniecībai sarežģītajā, bet vēl jo vairāksabiedrībai psiholoģiski saspringtajā situācijā ir nepieciešamirisinājumi, lai novērstu novēlotu vēršanos pēc medicīniskās palīdzības.Saistībā ar šo programmu mēs vēlamies uzrunāt vairākas sociāli jūtīgasgrupas, aicinot savu veselību neatstāt otrajā plānā.»

Turpmāk medicīnas sabiedrībā «ARS» starptautisko studentu/skolēnu(ISIC), mācībspēku/skolotāju (ITIC), jauniešu ceļojumu (IYTC), SwedbankISIC studentu/skolēnu, Swedbank ITIC mācībspēku/skolotāju un SwedbankIYTC jauniešu ceļojumu karšu īpašnieki varēs saņemt vērā ņemamasatlaides dažādiem pakalpojumiem.

«Veselība ir mūsu sabiedrības vislielākā vērtība. Ļoti biežijaunieši nenovērtē veselību pietiekami augsti, taču ir svarīgi laikusun iespējami agrāk sākt par to rūpēties, lai turpmākajā dzīvēizvairītos no smagām un hroniskām slimībām. «ISIC.lv» vēlas īpašiatzīmēt sadarbības ar medicīnas sabiedrību «ARS» nozīmi un aicināt ISICskolēnu/studentu, ITIC mācībspēku un IYTC jauniešu karšu lietotājusizmantot kvalitatīvus pakalpojumus ar atlaidēm,» uzsver NadeždaTarakanova, SIA «ISIC.lv» direktore.

Medicīnas sabiedrība «ARS» ir daudzprofilu iestāde, kas jau kopš 90.gadu sākuma nodrošina augsti kvalificētu medicīnisku palīdzību 38specialitātēs. «ARS» klīnikā praktizē 172 ārsti un konsultanti,izmantojot modernākās diagnostikas un ārstniecības tehnoloģijas,tostarp arī unikālas iekārtas, kādu nav citās Latvijas primārāsveselības aprūpes iestādēs.

Papildu informācija pa tālr. 29631751 (Zane Rudovica), .

26. janvāris, 2010 plkst. 14:15