«Exigen Services» java akadēmija

21. marts, 2011

«Exigen Services Latvia» aicina pieteikties dalībai ««Exigen Services» java akadēmijā». Divu mēnešu ilgais mācību kurss sāksies 26. aprīlī un būs bezmaksas. Nodarbības notiks četras reizes nedēļā – darba dienu vakaros.

Prasības ««Exigen Services» java akadēmijas» dalībniekiem:

• pabeigts vismaz viens augstskolas kurss IT vai ar IT saistītā jomā;
  • pamatzināšanas par SQL, populārākajām programmēšanas un skriptēšanas valodām;
  • vispārējas pamatzināšanas par programmatūras izstrādes dzīves ciklu;
  • labas angļu valodas zināšanas.

Pieteikties dalībai ««Exigen Services» java akadēmijai» var līdz 31. martam — jānosūta pieteikums (CV un motivācijas vēstule) uz e-pastu: m. Pēc pieteikšanās jāgaida uzaicinājums uz pārbaudījumu aprīļa pirmajā nedēļā (detalizētāka informācija par pārbaudījumu tiks izsūtīta uz norādīto e-pastu kopā ar uzaicinājumu uz pārbaudījumu). ««Exigen Services» java akadēmijas» noslēgumā paredzēts eksāmens. Tiem, kuri sekmīgi būs nokārtojuši gala pārbaudījumu, būs iespēja saņemt darbu «Exigen Services Latvia» un diendienā strādāt kopā ar Latvijas labākajiem IT profesionāļiem.

21. marts, 2011 plkst. 10:34