Grieķijas Valsts stipendiju fonda stipendijas

12. maijs, 2010

Līdz 17. maijam iespējams pieteikties Grieķijas Valsts stipendiju fonda (I.K.Y.) stipendijai 2010./2011.akadēmiskajam gadam Tiek piedāvātas 40 stipendijas Eiropas Savienības valstu, ASV, Kanādas un citu valstu pilsoņiem studijām vai pētniecības darbam Grieķijā.

12.05.2010.

Stipendijas paredzētas doktorantūras studijām vai studijām otra maģistra grāda iegūšanai, pētniecības darba veikšanai (personām ar doktora grādu), grieķu valodas pasniedzējiem tālākizglītošanās programmām grieķu valodā un kultūrā, mākslas semināru apmeklēšanai, kā arī doktorantiem pētniecības materiālu apkopošanai, studējot doktorantūrā savā zemē.

Prasības kandidātiem:

• ES pilsonība;
  • vismaz maģistra grāds (pētniecībai – doktora grāds);
  • ļoti labas angļu vai franču valodas zināšanas;
  • nepārsniedz 35 gadu vecumu (medicīnas doktoriem – ne vairāk kā 40 gadu, pētniekiem – ne vairāk kā 45 gadu un pieteicējiem tālākizglītošanās programmām ne vairāk kā 55);
  • agrāk nav saņemta I.K.Y. stipendija.

Prioritāte tiks dota kandidātiem:

• kas jau ir kontaktējušies ar Grieķijas augstskolu vai mācībspēku;
  • kam ir zināšanas grieķu valodā.

Iesniedzamie dokumenti:

• pieteikuma veidlapa;
  • nesen uzņemta fotogrāfija;
  • CV;
  • iepriekšējās augstskolas sekmju izraksti un apstiprināta augstskolas diploma kopija;
  • oficiāls angļu vai franču valodas prasmi apstiprinošs sertifikāts;
  • trīs rekomendācijas vēstules, no kurām divas rakstījuši Latvijas vai Grieķijas augstskolu pasniedzēji;
  • informatīvi materiāli par apgūto studiju programmu;
  • pētniecības plāns (tikai doktorantūras studentiem un pētniekiem);
  • oficiāls apliecinājums no Grieķijas augstskolas, ka kandidāts ir doktorantūras students (tiem, kuri šobrīd jau studē Grieķijā);
  • oficiāls apliecinājums no Latvijas augstskolas, ka kandidāts studē doktorantūrā, nosaucot precīzu doktora darba tematu;
  • ģimenes ārsta parakstīta veselības izziņa, ka kandidāts neslimo ar infekcijas slimībām;
  • pases kopija.

Visiem dokumentiem, ja tie nav angļu, franču vai grieķu valodā, jābūt tulkotiem angļu vai grieķu valodā.

Jāiesniedz tikai dokumentu kopijas, jo iesniegtie dokumenti netiks izsniegti atpakaļ.

Pēdējā dokumentu iesūtīšanas diena – 2010. gada 17. maijs (iespējams, termiņš tiks pagarināts).

Dokumenti jāiesniedz divos eksemplāros (otrais eksemplārs var būt kopija) Valsts izglītības attīstības aģentūrā, Vaļņu iela 1, Rīgā, LV-1050.

Papildu informācija:
Nora Viļdžjuna, tālrunis: 67814331, e-pasts: v.lv, kā arī Grieķijas Valsts stipendiju fonda (I.K.Y.) mājaslapā.

12. maijs, 2010 plkst. 10:06