Ekonomikas studenti vasaras mācību braucienā Ukrainā

31. augusts, 2011

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes studenti Tautsaimniecības un reģionālās ekonomikas institūta lektora Ulda Kamola vadībā šovasar devās mācību braucienā uz Ukrainu, kur Doņeckas Universitātes Ekonomikas fakultātes Starptautiskās ekonomikas katedra sadarbībā ar partneriem rīkoja starptautisko vasaras ekonomikas skolu.

Starptautiskā vasaras ekonomikas skola ilga nedēļu un norisinājās Svjatogorskā. Tajā piedalījās studenti no Latvijas, Ukrainas, Gruzijas, Ķīnas, Ēģiptes, Krievijas, Bulgārijas, Baltkrievijas, ASV.

«Nedēļas laikā noklausījāmies daudz interesantu lekciju gan saistībā ar ekonomiku, gan politiku, risinājām uzdevumus un diskutējām par dažādiem ekonomikas jautājumiem, devāmies pārgājienos un ekskursijās u. c. Studentu konferencē gan mēs, gan pārējie studenti iepazīstināja klātesošos ar iepriekš sagatavotiem referātiem vai pētījumiem. Katras dienas vakarā baudījām dalībnieku sagatavotus priekšnesumus par pārstāvētajām valstīm. Arī mēs, latvieši, bijām sagatavojuši prezentāciju par mūsu valsti – par tūrisma objektiem, svinamajiem svētkiem un citiem interesantiem faktiem par Latviju. Vasaras skolas noslēgumā saņēmām diplomus par sekmīgu piedalīšanos vasaras skolā un svinējām Ivana Kupala svētkus, kas līdzinās mūsu pašu Jāņiem, tikai ar laika nobīdi,» stāsta vasaras skolas dalībniece RTU studente Anna Čiplika.

Vasaras skolas dalībnieki par atbalstu pateicas profesoram Konstantīnam Didenko un profesoram Viktoram Nešporam.

RTU Informācijas centrs

31. augusts, 2011 plkst. 13:09