Ārzemju pieredzē ieinteresēti vairāk nekā 100 RTU studenti

15. septembris, 2011

Vakar, 14. septembrī, notikušajā seminārā par «Erasmus» programmas iespējām doties apmaiņas studijās un praksē uz ārzemēm piedalījās vairāk nekā 100 RTU studentu.

Skatīt galeriju

erasmus_infoseminars.jpgSemināru vadīja RTU Studentu parlamenta (SP) starptautisko attiecību koordinators Kaspars Purmalietis un «Erasmus» studentu koordinatore Evita Miščuka. Kaspars studentus iepazīstināja ar SP izveidoto mājaslapu, kuras mērķis – būt par informācijas un pieredzes apmaiņas platformu topošajiem un kādreizējiem «Erasmus» studentiem. Iepazīties ar RTU studentu pieredzi «Erasmus» studiju laikā un noskaidrot daudzus jautājumus, kas saistīti ar došanos apmaiņasstudijās un praksē var šeit.

«Erasmus» studentu koordinatore Evita Miščuka sniedza informāciju par «Erasmus» programmu un izsludināto «Erasmus» stipendiju konkursu.
ERASMUS infosemināra prezentācija (09.2011.) ERASMUS infosemināra prezentācija (09.2011.) 1.34 Mb

Ja vēlies doties «Erasmus» apmaiņas studijās jau šā studiju gada pavasara semestrī vai «Erasmus» praksē, piesakies stipendiju konkursam līdz 28. septembrim! Tuvāka informācija un pieteikuma veidlapa šeit.

SSAD

Raksta pielikumi