Spageti tiltu konstruēšanas sacensības «STiKS 11»

26. novembris, 2022
Rīga, Ķīpsalas iela 6

RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes studentu pašpārvalde aicina studentus un skolēnus pārbaudīt savas inženierspējas spageti tiltu konstruēšanas sacensībās «STiKS 11». Sacensības norisināsies sestdien, 26. novembrī, RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6.

Lai piedalītos sacensībās, jāizveido 3 cilvēku komanda un jāaizpilda pieteikuma anketa, kura atrodama MTAF SP Facebook vietnē. Anketa tiks aktualizēta mēnesi pirms sacensību norises datuma. Gan skolēni, gan studenti piecu stundu laikā būvēs tiltu, par materiāliem izmantojot vienu spageti paciņu un karsto līmi. Tilta konstrukcijas galvenais uzdevums ir izturēt pēc iespējas lielāku slodzi. Pēc būvniecības pabeigšanas, izmantojot speciālu slogošanas iekārtu, tiks pārbaudīta tiltu slodzes izturība, tādejādi nosakot visizsturīgāko tilta konstrukciju. Tiks apbalvotas trīs izturīgāko tiltu komandas.

Pasākumu kalendārs

19. oktobris, 2022 plkst. 12:37