Zinātnieki iepazīstinās sabiedrību ar tehnoloģiju prototipiem Covid-19 ierobežošanai

19. februāris, 14:00
.
.

19. februārī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinātnieki un inženieri kopā ar kolēģiem no citām augstskolām un zinātniskajām institūcijām iepazīstinās plašāku sabiedrību, kā arī politikas veidotājus, medicīnas jomas profesionāļus un potenciālos investorus ar inženiertehnisku risinājumu prototipiem, kas izstrādāti, lai veselības aprūpes iestādēs un citās vietās ar augstu Covid-19 infekcijas risku palīdzētu pasargāt cilvēku veselību un dzīvību.

Pētījuma komanda aicina visus interesentus uz semināru, kas notiks tiešsaistē platformā «Zoom» 19. februārī plkst. 14.00. Seminārā varēs iepazīties ar izstrādātajiem prototipiem un tehnoloģijām, izzināt to darbības principus un lietojumu, kā arī saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem. 

Lai piedalītos seminārā, aicinām līdz 17. februāra plkst. 17.00 aizpildīt reģistrācijas anketu. Reģistrētajiem dalībniekiem tiks nosūtīta saite uz pasākumu «Zoom» un detalizēta semināra programma. 

Papildu informācija par projektu «Drošu tehnoloģiju integrācija aizsardzībai pret Covid-19 veselības aprūpes un augsta riska zonās» (Nr. VPP-COVID-2020/1-0004).

Papildu informācija par prototipiem.
 

Kopīgot rakstu

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

2. februāris plkst. 12:19

Līdzīgi notikumi

Universitāte

Pasākumi

_