Promocijas darbu aizstāvēs Madara Normanda

26. aprīlis, 14:15
Rīga, Ķīpsalas iela 6A, 342. telpa

2024. gada 26. aprīlī plkst. 14.15 Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-06» atklātā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6A, 342. telpā.

Madara Normanda aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Kosmisko laika apstākļu ietekme uz GPS pozicionēšanas rezultātiem Latvijā», angļu valodā «Space weather impact on GPS positioning results in Latvia» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Prof. Dr. sc. ing. Armands Celms (promocijas padomes «RTU P-06» recenzente), Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, Vides un būvzinātņu fakultāte, Zemes pārvaldības un ģeodēzijas katedra, Latvija;
  • Asoc. prof. Ph. D. Harli Jurgenson, Igaunijas Dzīvības Zinātņu universitātes Ģeomātikas katedra, Igaunija;
  • Prof. Dr. Eimuntas Kazimieras Paršeliūnas, Vides inženierijas fakultāte, Viļņas Gedemina Tehniskā universitāte, Viļņa, Lietuva.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

19. aprīlis plkst. 0:00