Tiešsaistes seminārs par studiju programmu «Muitas un nodokļu administrēšana»

30. jūnijs, 2020, 14:00

Topošais student, 30. jūnijā plkst. 14.00 aicinām uz tiešsaistes sarunu ar RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes (RTU IEVF) profesionālās bakalaura un maģistra studiju programmas «Muitas un nodokļu administrēšana» direktoru profesoru Aivaru Vilni Krastiņu un Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes vadītāju Raimondu Zukulu, lai tuvāk iepazītos ar studijām šajā programmā un karjeras iespējām pēc RTU absolvēšanas!

Studiju programma sniedz starptautiski konkurētspējīgas zināšanas un praktisko kompetenci muitas un nodokļu administrēšanas jomā. Programmas absolventi strādā vai nu nodokļu ekonomikas vai muitas iestāžu vadīšanas jomā. Programmas absolventiem kopā ar augstākās izglītības diplomu tiek pasniegts Pasaules Muitas Organizācijas un Rīgas Tehniskās universitātes sertifikāts, kas apliecina programmas atbilstību pasaules līmenim.

Tā kā saruna notiks tiešraidē Rīgas Tehniskās universitātes Facebook lapā, jebkurš varēs uzdot jautājumus un uzreiz saņemt atbildes.

Aicinām sekot Facebook pasākumam, lai nenokavētu sarunu!

Pasākumu kalendārs

26. jūnijs, 2020 plkst. 9:15