SportHack 2020 Latvija Online hackathon

21. - 23. maijs

No 21. - 23.05. Latvijā notiks pirmais Online hakatons, kas risinās sporta industrijas izaicinājumus.

Pieteikuma anketa

Hakatona mērķis: 48h laikā radīt jaunas, inovatīvas idejas sporta jomā, novērtēt idejas biznesa potenciālu un izveidot starpdisciplināras komandas, kas spēj šīs idejas realizēt dzīvē. Komandām būs arī lieliska iespēja dabūt bezmaksas mentoringu no dažādu nozaru profesionāļiem. Uzvarētāji saņems finansējumu idejas ieviešanai tirgū!!

Dalībnieki - ikviens/-a, kam ir vai nav savas ambiciozās idejas saistībā ar sporta nozari. Īpaši aicināti inovatori, programmētāji, uzņēmējdarbības pārstāvji un dizaineri. Studentiem dalība bezmaksas, pārējiem - simboliska.

Hakatonu atbalsta Latvijas sporta federācijas un vairākas universitātes, t.sk. RTU, Vidzemes augstskola, Liepājas universitāte. Pasākums tiek līdzfinansēts no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projektu nr. 1.1.1.3/18/A/001 «RTU inovāciju granti studentiem» un nr. 1.1.1.3/18/A/004 «Kurzemes inovāciju granti studentiem» līdzekļiem.

Universitāte

Pasākumu kalendārs