Sabiedrībā pazīstami cilvēki vērtēs inovatīvas un zinātņietilpīgas studentu idejas un risinājumus

20. decembris, 2023, 16:45
RTU Zinātnes un inovāciju centra zālē «Moon», Ķīpsalas ielā 6A
Aktivitātē «Vertikāli integrēts projekts» studentu izstrādāta cirkulāra notekūdeņu attīrīšanas sistēma. Foto: Vitālijs Vinogradovs, RTU

Šefpavārs Māris Jansons, grupas «Sudden Lights» solists Andrejs Reinis Zitmanis, kamaniņbraucējs Kristers Aparjods un vairāki citi savas jomas eksperti 20. decembrī plkst. 16.45 Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) vērtēs studentu veikumu bioenerģijas, notekūdeņu attīrīšanas, zemas enerģijas patēriņa ēku, kosmosa, sensora tehnoloģiju, digitālo dvīņu, robotikas un inovatīvu būvmateriālu izstrādes jomā.

Savu redzējumu par aktivitātē «Vertikāli integrēts projekts» (VIP) attīstītām inovatīvām idejām un risinājumiem sniegs arī izglītības iniciatīvas «Ziedoņa klase» vadītāja Elizabete Pavlovska, komunikācijas profesionāle Ilze Rassa un pārtikas kvalitātes nozares eksperte Ilze Cepurniece.

VIP ir RTU Zinātnes un inovāciju centra Dizaina fabrikas īstenota programma. Tajā starpdisciplināras komandas, kurās darbojas dažādu studiju līmeņu studenti, sākot no RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolēniem līdz doktorantūras studentiem, sadarbojas ilgtermiņa pētniecības projektos. Viņi vāc un apstrādā datus, veido prototipus. Studentu darbu uzrauga RTU vadošie pētnieki. Vienā studentu komandā darbojas arī Rīgas Stradiņu universitātes studenti un zinātnieki.

VIP 2023. gada sezonas noslēguma pasākums notiks RTU Zinātnes un inovāciju centra zālē «Moon», Ķīpsalas ielā 6A.

Vairāk informācijas.

Pasākumu kalendārs