RTU Studentu parlamenta 26 gadu jubileja

26. aprīlis, 2018, 20:00
Kaļķu iela 11A, Rīga

Jubilejas temats šogad ir gaisma! Pasākuma laikā vedīsim visus viesus gaismā - parādīsim, ko mūsu mīļā organizācija ir sasniegusi pēdējo 26 gadu laikā!

Atmiņu sarunas, pārsteigumi, dejas un ģimeniska gaisotne Tevi gaidīs 26. aprīlī plkst. 20.00 klubā Kaļķu vārti, kurā būsim parūpējušies par atmosfēru, aktivitātēm un garšīgu kūku ar dzērieniem.

RTU Studentu parlaments dibināts 1992. gada 23. aprīlī. 26 gadu laikā ir paveikti lieli darbi, daudz kas ir sasniegts. RTU SP aktīvisti kopā ar citu augstskolu studentiem plecu pie pleca ir cīnījušies par studentu tiesībām, par stipendijām, par budžeta vietām un augstskolu attīstību. Ir organizēti dažādi zinātnes, studiju, kultūras un sporta pasākumi, kuri tagad mūsu ikdienā jau ir iegājuši kā tradīcijas. Tie ir mūsu inteliģentie, radošie un mērķtiecīgie RTU studenti, kas ir veidojuši, attīstījuši un padarījuši RTU SP par vienu no spēcīgākajām Latvijas studentu organizācijām. Svinam paveikto un turpinām iesākto visi kopā!

Uz dzimšanas dienas svinībām tiek ielūgti visi – mēs augam un attīstāmies kopā ar jums!

Pasākumu kalendārs

20. aprīlis, 2018 plkst. 15:24