RTU Absolventu asociācijas gadskārtējā kopsapulce

27. februāris, 2020, 18:00
Ķīpsalas iela 6b, Rīga

RTU Absolventu asociācijas (AA) aicina biedrus uz gadskārtējo kopsapulci, kas notiks 27. februārī plkst. 18.00 RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes telpās.

RTU AA biedru kopsapulce ir viens no svarīgākajiem pasākumiem, kas notiek reizi gadā. Kopsapulcē biedri var iepazīties ar AA pagājušajā gadā paveikto, uzzināt par iecerēm, plānotajiem pasākumiem un aktivitātēm, kā arī kopīgi pārrunāt dažādus ierosinājumus un vēlmes.

Tāpat kopsapulcē tiek ievētēta RTU AA valde. Saskaņā ar RTU AA statūtiem un 2018. gada kopsapulces protokolu, tiesības balsot un tikt ievēlētiem asociācijas valdē ir biedriem, kuri ir samaksājuši RTU AA biedra naudu. RTU darbiniekiem, kuri ir arī RTU absolventi, nav biedra nauda nav jāmaksā.

27. februāra kopsapulces darba kārtība:

• Atskaite par 2019. gadā paveikto.
  • Darbības programma 2020. gadam.
  • Budžeta izpilde 2019. gadā. Budžeta plāns 2020. gadam. revidenta ziņojums.
  • Valdes vēlēšanas.
  • Revidenta vēlēšanas.
  • Aicinām absolventus līdz 25. februārim reģistrēties dalībai kopsapulcē, aizpildot pieteikuma anketu.

Absolventiem, kuri nevar ierasties uz kopsapulci, ir iespēja deleģēt kādu pārstāvi savā vietā, rakstot RTU AA uz .

Pasākumu kalendārs

21. februāris, 2020 plkst. 13:53