Promocijas darbu «Vilces elektromehānisko iekārtu dinamikas, stiprības un tehniskā stāvokļa novērtējuma pētījums» aizstāvēs Marks Marinbahs

17. februāris, 2023, 13:00
Rīga, Ķīpsalas iela 6B, 513. auditorija

2023. gada 17.februārī plkst. 13 RTU Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P–22» atklātā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6B, 513. auditorijā Marks Marinbahs aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Vilces elektromehānisko iekārtu dinamikas, stiprības un tehniskā stāvokļa novērtējuma pētījums», (angļu valodā «Study of the Dynamics, Strength and Technical Condition Assessment of Traction Electromechanical Equipment») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Vad. pētnieks Dr. sc. ing. Guntis Strautmanis, Jūras inženierijas centrs, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;
  • Profesore Dr. sc. ing. Nadiia Bouraou, Ukrainas Nacionālā tehniskā universitāte «Igora Sikorska Kijivas Politehniskais institūts», Kijiva, Ukraina;
  • Profesors Dr. sc. ing. Igor I. Tsukrov, Mašīnbūves departaments Ņūhempšīras Universitāte, Darema, Ņūhempšīra, ASV.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

8. februāris, 2023 plkst. 9:30