Notikuma vieta

Promocijas darbu «Vidēja sprieguma iekārtas jaunais dizains - Vakuuma slēgiekārta – Loka slāpēšanas metodes ar papildus bezkontakta pārtraucēja iekārtu» aizstāvēs Šaker Jassem Gatan

9. decembris, 2019, 14:00
Āzenes iela 12/1, 212. telpa, Rīga

9. decembrī plkst. 14.00 Āzenes ielā 12/1, 212. telpā, RTU promocijas padomes «P-14» Elektrotehnikas  nozares promocijas padomes atklātajā sēdē Šaker Jassem Gatan aizstāvēs promocijas darbu «Vidēja sprieguma iekārtas jaunais dizains - Vakuuma slēgiekārta – Loka slāpēšanas metodes ar papildus bezkontakta pārtraucēja iekārtu» inženierzinātņu doktora zinātniskā grāda iegūšanai.

Recenzenti: Vadošais pētnieks, Dr.habil. sc. ing. Vladislavs Pugačevs (LZA FEI, Latvija), vadošā pētniece, Dr. sc. ing. Svetlana Orlova  (LZA FEI, Latvija), pētnieks, Dr.sc. ing. Victors Astapovs  (Tallinas Tehnoloģiska universitāte, Igaunija).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Universitāte

Pasākumu kalendārs

3. decembris, 2019 plkst. 16:57

Līdzīgi notikumi