Notikuma vieta

Promocijas darbu «Uz pašsvārstību formu pārveidojumiem un uzraudzīto mašīnapmācību balstītā konstrukciju bojājumu identifikācija» aizstāvēs Rims Janeliukštis

17. maijs, 15:00
Paula Valdena iela 1, 101. telpa, Rīga

Mehānikas nozares promocijas padomes «RTU P-03» atklātā sēdē Rims Janeliukštis aizstāvēs promocijas darbu «Uz pašsvārstību formu pārveidojumiem un uzraudzīto mašīnapmācību balstītā konstrukciju bojājumu identifikācija» inženierzinātņu doktora zinātniskā grāda iegūšanai.

Recenzenti:  Dr.sc.ing. Jānis Andersons (Latvijas Universitātes Polimēru mehānikas institūts); Dr.habil.sc.ing. Andrzej Katunin (Silēzijas Tehnoloģiju universitāte, Polija); PhD Manuel Chiachio Ruano (Granadas universitāte, Spānija).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā un Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Universitāte

Pasākumu kalendārs