Promocijas darbu «Stereoredzes algoritmu izpēte un realizācija heterogēnā iegultā sistēmā» aizstāvēs Rihards Novickis

11. marts, 2022, 13:00
Rīga, Āzenes iela 12, 201. telpa

2022. gada 11. marta plkst. 13.00 Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas nozares promocijas padomes P-08 atklātajā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12, 201. telpā (sakarā ar epidemioloģisko situāciju valstī sēde var notikt attālināti) Rihards Novickis aizstāvēs promocijas darbu «Stereoredzes algoritmu izpēte un realizācija heterogēnā iegultā sistēmā» (angļu valodā «Implementation of stereo-vision algorithms in heterogeneous embedded systems») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• asoc. profesors Dr. sc. ing. Dmitrijs Pikuļins (RTU, promocijas padome);
  • asoc. profesors Ph. D. Vasims Hamidušs (Rennas Nacionālais lietišķo zinātņu institūts, Francija);
  • docents Ph. D. Paolo Meloni (Kaljari Universitāte, Itālija).

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

4. marts, 2022 plkst. 9:00