Promocijas darbu «Spektrāli efektīvu hibrīdu optisko sakaru sistēmu izveide un novērtējums» aizstāvēs Toms Salgals

9. septembris, 2022, 14:00
Rīga, Āzenes iela 12, 201. auditorija

2022. gada 9. septembrī plkst.14.00 Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas nozares promocijas padomes P-08 atklātajā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12, 201. telpā (sakarā ar epidemioloģisko situāciju valstī sēde var notikt attālināti) Toms Salgals aizstāvēs promocijas darbu «Spektrāli efektīvu hibrīdu optisko sakaru sistēmu izveide un novērtējums» (angļu val. «Development and Assessment of Spectrally Efficient Hybrid Optical Communication Systems») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Asoc. prof. Dr. sc. ing. Dmitrijs Pikuļins, Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte (Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija);
  • Vecākais 5G algoritmu izstrādes inženieris PhD Jaime Rodrigo Navarro (Casa Systems Ltd, Zviedrija);
  • Vadošais pētnieks PhD Giuseppe Rizzelli (Turīnas Politehniskā universitāte, Itālija).

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

5. septembris, 2022 plkst. 9:00