Promocijas darbu «Plaisu novēršana keramikas un cementa bāzes materiālos» aizstāvēs Sandra Guzlēna

21. decembris, 2022, 11:30

2022. gada 21.decembrī plkst. 11.30 Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes nozares promocijas padomes RTU P-02 atklātajā sēdē tiešsaitē Zoom Sandra Guzlēna aizstāvēs promocijas darbu «Plaisu novēršana keramikas un cementa bāzes materiālos» (angļu valodā: «Crack prevention in ceramic and cement based materials») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai Inženierzinātnēs un tehnoloģijās: materiālzinātnes nozarē.

Recenzenti:

• Profesors Dr. sc. ing. Jānis Ločs, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;
  • Profesore Ph. D. Marta Roig-Flores, Jaume Universitāte (Castellón de la Plana) Valensija, Spānija;
  • Asoc. prof. Dr. sc. ing. Līva Dzene, Materiālzinātnes institūts (Institut de Science des Matériaux de  Mulhouse – IS2M),  Francija.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

16. novembris, 2022 plkst. 9:00