Notikuma vieta

Promocijas darbu «No Latvijas lapkoku mizas iegūtu dabas polifenolu un proantocianidīnu izpēte un modifikācija videi draudzīgu funkcionālu produktu un materiālu iegūšanai» aizstāvēs Sarmīte Janceva

13. septembris, 2017, 15:00
Paula Valdena iela 3, Rīga

Darba nosaukums: «No Latvijas lapkoku mizas iegūtu dabas polifenolu un proantocianidīnu izpēte un modifikācija videi draudzīgu funkcionālu produktu un materiālu iegūšanai»

Promocijas darbu inženierzinātņu doktora grāda iegūšanai 2017. gada 13. septembrī plkst. 15.00 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē, Paula Valdena ielā 3, 272. auditorijā aizstāvēs Sarmīte Janceva. Darbs izstrādāts Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē, Polimēru materiālu tehnoloģijas katedrā un Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūtā.

Universitāte

Pasākumu kalendārs