Promocijas darbu «Mikroskopisko sēņu izmantošana sadzīves notekūdeņu attīrīšanā no farmaceitiski aktīvajām vielām» aizstāvēs Brigita Daļecka

26. marts, 2021, 11:00

2021. gada 26. martā plkst. 11.00 RTU konferenču zālē, Āzenes ielā 6, un Zviedrijas Karaliskajā tehnoloģiju institūtā, F3 telpā, Lindstedtsvägen ielā 26, Stokholmā, atklātā e-sēdē Brigita Daļecka aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Mikroskopisko sēņu izmantošana sadzīves notekūdeņu attīrīšanā no farmaceitiski aktīvajām vielām» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti: profesors Nelson Lima (Universidade do Moinho, Portugāle), Ph.D. Paul Van der Wielen (KWR Water Research Institute, Nīderlande).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Interesanti aicināti pieteikties sēdei līdz š. g. 20. martam, rakstot uz .

Pasākumu kalendārs

4. marts, 2021 plkst. 9:00