Promocijas darbu «Mikroaļģu tehnoloģija komunālo notekūdeņu pēcattīrīšanai» aizstāvēs Aigars Lavrinovičs

13. marts, 2023, 13:00
Rīgā, Ķīpsalas ielā 6A, 127. auditorija

2023. gada 13. martā plkst. 13.00 Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-12» atklātā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6A, 127. auditorijā Aigars Lavrinovičs aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Mikroaļģu tehnoloģija komunālo notekūdeņu pēcattīrīšanai», angļu valodā «Microalgal Technology for Municipal Wastewater Post-Treatment» zinātnes doktora (Ph.D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Asoc.prof., Dr. sc. ing. Kristina Kokina,  Būvniecības inženierzinātņu fakultāte,  Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija, Promocijas padome P-12;
  • Prof., PhD.  Annelie Hedstrom, Lulea Tehnoloģiskā universitāte, Zviedrija;
  • Prof. PhD. Jaak Truu,  Tartu Universitāte, Igaunija.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

8. februāris, 2023 plkst. 9:30