Notikuma vieta

Promocijas darbu «Lieljaudas ūdensdzeses sistēmu dinamikas un drošuma izpēte» aizstāvēs Sabīne Upnere

20. decembris, 2019, 16:00
Ķīpsalas iela 6b, Rīga

20. decembrī plkst. 16.00 Ķīpsalas ielā 6b, 521. auditorijā, RTU Mehānikas un mašīnzinātnes nozaru promocijas padomes atklātajā sēdē Sabīne Upnere aizstāvēs promocijas darbu «Lieljaudas ūdensdzeses sistēmu dinamikas un drošuma izpēte» inženierzinātņu doktora zinātniskā grāda iegūšanai.

Recenzenti: Profesors, Dr.habil.sc.ing. Jānis Vība (RTU Mehānikas un mašīnbūves institūts); profesors, Dr.habil.sc.phys. Juris Roberts Kalniņš (Ventspils Augstskola); profesors, PhD Stafans Lundstrems (Lūleo Tehniskā universitāte, Zviedrija).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Universitāte

Pasākumu kalendārs